Via Santiago

Het einde van een eindeloze weg

Auteur Chatelion Counet Patrick

Persoonlijk reisverslag over een tocht over de Camino Francés naar Santiago de Compostella. De verteller volgt zijn vrouw Margreet tijdens deze pelgrimage en verbindt de reis met een existentiële zoektocht naar de zin van het leven. Daarnaast komt een jeugdtrauma aan bod dat hem blijvend heeft gevormd. De tekst combineert pelgrimage, persoonlijke reflectie en verwerking van het verleden.
Omschrijving
‘Via Santiago’ is het meeslepende verslag van een tocht over de camino. Het is ook een zoektocht naar de zin van het leven. Patrick Chatelion Counet volgt zijn vrouw Margreet over de Camino Francés, de pelgrimage naar Santiago de Compostella, die internationaal populair is. Hij vertelt ook over een trauma uit zijn jeugd dat hem heeft gevormd tot de persoon die hij vandaag de dag is.

PATRICK CHATELION COUNET (1954) is theoloog, jurist en canonist. Hij was hoogleraar Bijbel in de Nederlandse Cultuur aan de Universiteit van Amsterdam en secretarisgeneraal van de Konferentie Nederlandse Religieuzen. Over het Franse deel van de camino tussen Vézelay en Lourdes schreef hij in 2024 ‘De Camino roept, verslag van een antipelgrim’.

22,50 EUR

VoorraadOp bestelling
AfwerkingPaperback
Dikte141 mm
Publicatiejul 3, 2026
EAN - code9789085289104
CategorieReizen
UitgeverijOtheo books